نمایش نوار ابزار

آل سعود با شهادت مظلومانه شیخ نمر زمینه ساز سقوط خود شد

به گزارش لسان الصدق ، طلاب و روحانیون شهرستان محمود آباد در تجمعی اعتراض آمیز خشم و نفرت خود را نسبت به جنایات ال سعود و شهادت مظلومانه آیت الله شیخ نمر اعلام داشتند  . حجت الاسلام و المسلمین رضا عباس زاده گنجی در این مراسم گفت : آل سعود ملعون در این حد نیستند که بخواهند چنین نقشه های عظیمی را طرح ریزی و اجرا کنند .

رییس جامعه روحانیت محموداباد با اشاره به درامدهای هنگفت نفتی ال سعود گفت : در امد نفتی ایران ده سال قبل یک دهم درامدهای نفتی عربستان بود و با این درامد شگرف وقتی دو کیلومتر از خانه خدا دور میشدیم بزرگترین روستای مکه را مشاهده میکردیم که  مردم آن در اتوبوس زندگی میکردند.

گنجی با تاکید بر اینکه عربستان سعودی مستعمره آمریکا و انگلیس است ادامه داد : عربستان سعودی در سالهای اخیر کانون کفر جهان اسلام قرار گرفته است ، جایی که وحی در آنجا به جهانیان مصادره شد و الان باید کانون ترویج اسلام ناب محمدی و رحمت اسلام باشد اما الان از انجا کفر به جهان مصادره میشود.

مدیر حوزه علمیه محموداباد با بیان اینکه چه شد کشورهای اسلامی مستعمره شدند و با اشاره به جمله ای که مقام معظم رهبری فرمودند تاکید کرد : تنها عاملی که جهان اسلام از آن ضربه میخورد ، نفوذ است . دشمن سالها قبل نفوذ کرده و الان در حال برداشت ثمره خود است.

رییس جامعه روحانیت محموداباد با تاکید بر کلید واژه نفوذ گفت : سالها قبل ده جاسوس حرفه ای کشور انگلیس تربیت میکند ، و به کشورهای مختلف فرستادند که یکی از انها مستر همفر انگلیسی بود و با محمد بن عبد الوهاب اشنا شد و زمینه ساز یک نفوذ بزرگ شد.

گنجی با اشاره به تجمع اعتراض امیز صبح امروز بیان داشت : گرد همایی ما یک وظیفه قانونی نیست بلکه عزت ماست و ما باید در این مراسمات عبرت بگیریم و صدای مظلومیت شیعه را به جهانیان برسانیم چرا که هم تاثیر معنوی  دارد و هم تاثیر رسانه ای .

وی با اشاره به اینکه ردپای انگلیس و یهود در تمام جنایات جهان اسلام وجود دارد گفت : ما تا به حال نداشتیم یک عالم شیعه را بکشند و به صلیب بکشند اما در انتهای این داستان مسیر روشنی است که ختم به ظهور مهدی صاحب الزمان میشود.

وی همچنین با تلاوت ایاتی از قران در رابطه با قوم یهود گفت : هیچگاه این قوم ملعون به نفع مسلمانان چه شیعه و چه سنی کاری نمی کنند به خاطر همین در تمام کشورهای اسلامی جنگ برپا کردند تا قدرت مقابله در برابر صهیونیسم را نداشته باشند ، و وقتی مسلمان مسلمان را میکشد انها با فروش سلاح جیب خود را پر میکنند.

مدیر حوزه علمیه محموداباد در پایان با ابراز امیدواری نسبت به نابودی ال سعود اظهار داشت : شکی نیست که امروز یک جنگ تمام عیار در سوریه در حال انجام است و از یک طرف سوریه و ایران و اخیرا روسیه و از سویی دیگر امریکا و انگلیس و اسراییل و المان و فرانسه که قدرت های ظالم ارکپا هستند در حال جنگ هستند و این یعنی جنگ جهانی.

دیدگاه ها