نمایش نوار ابزار

دشمن به دنبال نفوذ در ارکان نظام است

به گزارش لسان الصدق ، سرهنگ حسین زاده، مسؤول تحلیل و بررسی بسیج دانش آموزی کشور امروز در نشست بصیرتی در جمع طلاب حوزه علمیه امام صادق(ع) این شهرستان گفت: فتنه‌ها به دوران خاصی مربوط نمی‌شود و در طول تاریخ وجود داشته است، بسیاری از افراد تصور می‌کردند که پس از ارتحال امام خمینی نظام با مشکل رهبری مواجه می‌شود اما سخت در اشتباه بودند.

 

حسین زاده افزود: برخی‌ نیز امروز علامه‌تراشی می‌کنند و از خبرگان رهبری این دوره به عنوان مجلس خبرگان رهبرساز نام می‌برند، بسیاری از آنها به دنبال تضعیف شورای نگهبان هستند تا به اهداف خود برسند و مجلس شبیه مجلس ششم ایجاد کنند.

 

این کارشناس سیاسی با اشاره به این که ثبت‌نام تعداد بسیاری از افراد برای نمایندگی مجلس و خبرگان، کمی غیرمنطقی به نظر می‌رسد، گفت: پس از فتنه ۸۸ شاهد افزایش موج گرایش اسلام ناب محمدی و شیعی در جهان هستیم و باید به تشخیص ولی فقیه عمل کنیم تا فتنه‌های بعدی خاموش شوند، دشمن به دنبال نفوذ در ارکان نظام است و اگر بصیرت وجود نداشته باشد و به موقع در صحنه حاضر نشویم با عواقب ناگواری روبه‌رو می‌شویم.

 

وی فتنه ۸۸ را می‌توان تقابل حق علیه باطل نامید و خاطرنشان کرد: یکی از مهم‌ترین اهداف این حادثه، قرار دادن مردم در مقابل یکدیگر در یک جریان سیاسی و ایجاد شکاف در کشور بود.

 

مسؤول تحلیل و بررسی بسیج دانش آموزی کشور با بیان این که فتنه ۸۸ یک ماجرای ساده سیاسی نبود، خاطرنشان کرد: در برابر همه این هجمه‌هایی که از سرویس‌های بیگانه و برخی در داخل اتفاق افتاد آنچه از همه حوادث نمایان‌تر شد حضور پرشور مردم در صحنه بود.

 

حسین زاده گفت: بصیرت مردم و مسؤولیت‌پذیری آنها به فریاد این انقلاب رسید و در واقع می‌توان گفت نهم دی روز تجلی عنایت الهی بود، این روز ارزشمند به زبان عاشورا در کشور تکرار شد و بار دیگر دشمن‌شناسی و بصیرت این ملت در واقعه نهم دی به نمایش درآمد.

 

این کارشناس سیاسی با بیان این که ولایت‌فقیه مهم ترین رکن و عمود انقلاب است، تصریح کرد: مردم در طی سال‌های انقلاب جایگاه رفیع و نقش کلیدی ولی‌فقیه را در هدایت سکان انقلاب در امواج سهمگین و طوفان‌های مهیب بارها و بارها تجربه کرده‌اند و مردم به‌ درستی تضعیف جایگاه ولایت‌فقیه را تضعیف ولایت معصومین(ع) و اطاعت از ولی امر را اطاعت از خدا، رسول و ائمه(ع) می‌دانند و بدان پایبندند.

 

حسین زاده با اشاره به این که عشق به ولایت عشق به خدا است و عشق به خدا کلید سعادت دینا و آخرت است، بیان کرد: فتنه گران به‌زعم خود پنداشتند با جوسازی، بی‌خردی، غوغا سالاری و اتهام تقلب نسبت به انتخابات و جسارت به مقام شامخ ولایت به اهداف پلید خود خواهند رسید، اما آنچه اتفاق افتاد زلزله مهیبی بود که در کانون اصلی فتنه‌گران واقع شد و مردم ولایت‌مدار در یوم‌الله نهم دی با بیعت مجدد با رهبر معظم انقلاب حضرت آیت‌الله خامنه‌ای و آرمان‌های امام راحل گور فتنه و فتنه‌گران را کندند و آنان را به زباله‌دانی تاریخ فرستادند.

 

وی با بیان این که حماسه نهم دی خط بطلانی شد بر پندارهای غلط و خیال‌های باطل کسانی که تصور می‌کردند که رهبری از پشتوانه مردمی برخوردار نیست، اظهار داشت: دشمنان با همین توهم تمام توان خود را در شکستن خیمه انقلاب بکار بردند. اما زهی خیال باطل، امت حزب‌الله یک‌بار دیگر اعلام کرد که همچنان سرباز ولایت بوده و در این راه کوچک‌ترین تردیدی به خود راه نخواهد داد چرا که نهم دی روز رفراندم ثبت مجدد نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در تاریخ انقلاب است.

 

[metaslider id=627]

 

6a165202-d406-4e3d-8011-f68b44dfb20d WP_20151228_16_20_09_Raw 6fc6271c-25e1-4247-8dae-1fdc9af3c640 f632cc00-d43c-44a5-a30f-7b1153ad9c6d e68232e1-f935-4cdf-9b02-4fe2d621b5eb 2578372b-3479-4ad1-9f12-b573e70cb303

دیدگاه ها